KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13909461

nr 1390 9461

Franco Aguggiaro

(f. 1960), Italien

Oljemålning, "Natura Morta". Signerad. Olja på pannå, 38x28, yttermått inklusive ram: 66x56 cm

Franco Aguggiaro, italiensk konstnär född 1960.

måndag 12 april 2021
kl 20:14:25

Franco Aguggiaro

Läs mer om Franco Aguggiaro